Srazová (1. část)

15. července 2008 v 22:46 | Dreezy (Ave) |  Trocha ze mě samé
Jo, debilní blog nebere tak dlouhé články a tak jsem to musela krapet rozdělit 0:-) A třeba i vám se to tam bude lépe číst..
Tak, konečně jsem na chvilku doma a odpočívám od všech těch srazů minulých dnů.. Co to plácám? Konečně? Kéž by to celé trvalo dýl. Teď, když mám za sebou blahodárnou sprchu a trochu toho spánkového osvěžení, hned bych zas někam vyrazila, možností je víc, ale kam se vydám, to se teprv uvidí :-) Moc poznámek jsem si nepsala, ale zkusím se vzpomenout, na co se dá :-D
Pátek 4.7.
Jelikož jsem se poučila z předchozích výjezdů (otázka zní, jak dlouho mi to vydrží :-D :-X ), zabaleno už jsem měla den předem. A po probdělé noci, kdy se mi míchaly nepěkné sny s bouřkou, jsem vyrazila do Prahy :-) Ještě na skok za povinnostmi, k doktorce, sakra, taková doba strávená v čekárně, ale vlak jsem nakonec stihla, i když docela těsně :-) Jupíí, ono jsou stále nějaké ty letní slevy pro mladé a to vyhrožovali, že LÉTO 26 zruší. Ve vlaku jsem vytáhla blok a něco málo si popsala (vložím později :-) ) a pak jsem se vrhla na svou oblíbenou činnost, totiž koukání z okna :-D Hudbu do uší, občas trochu toho spánku 0:-) To pak pět hodin uteče jako nic, cestování vlakem prostě miluju, pokud to ovšem není směrem domů..
Z Hlavního nádraží jsem se vydala rovnou na Zličín, kde už čekali Jean s Carin, Jean byl pro mě překvapením, vůbec jsem netušila, že taky pojede, ale rozhodně příjemným překvapením :-) Postupně dorazil i zbytek, tedy všichni až na enke, Martinku a Kiny. Na dotaz, kde je Kiny, zněla odpověď s Martinkou :-D A kde je Martinka? No přeci s Kiny :-D Takže vlastně nikdo nevěděl nic. Do odjezdu autobusu ještě nějaká ta chvilka zbývala a tak jsme si ještě zašli na zmrzlinu, někteří na točenou kofolu. A pak se začlo poprvé poikovat :-D Ano, i tento víkend se neobešel bez točení, taškáři jsou prostě všude :-)
Když jsme tak tak vystoupili z autobusu před chatovou osadou v Krahulově, zastávka na znamení a ačkoliv Angie vše svým vlčím zrakem pozorovala, málem jsme ji přejeli :-D Na chatě čekala Kiny s Martinkou, ha, záhada vyřešena :-D Martince se totiž podařilo pár stanic přejet a tak jí Kiny musela běžet vstříc :-D Usadili jsme se na verandu, bylo opravdu nádherně :-* Buřtguláš už se vařil, my se kochali výhledem a mezitím jsme byli seznámeni s řádem chaty. Hlavně neucpat septik, bacha na sousedku a její dvě výstražná znamení: 1) "Bude tam ticho?" 2) "Tak vypadnětě!" No a za třetí střelba :-D Ano, nikoho vážně nelákalo jít na tu stranu. Guláš byl skvělý, Jean nám vyprávěl o své práci, pohodička.
Poté se debata postupně přenesla na malý travnatý plácek za verandou. Kiny sice měla strach o náš balanc, ale my jsme to tam zvládli :-)
Ani nevím jak, ale dostali jsme se k našim fóbiím, takže každý, kdo se k nám přidal, musel přidat to svoje. Angie chtěla vraždit, když ji kdosi, mám dojem Lut, přirovnala k jejímu oblíbenému šnekovi. Ale když padl návrh, že se fóbie budou překonávat, Luti zatrnulo. Ano, asi nejoriginálnější fóbie, nebo panenská hrůza? :-D Prostě strach z přelétávajících holubů, co kdyby se náhodou některý poto.. Ehm, však víme, že Luti? ;-) Asi proto si to vybíjela na nevinném vinném porostu, který rostl pod zídkou, ale tak myslím, že si Kiny nestěžovala, kdo by taky ano při představě flašky lahodného moku :-* Další fajn fóbie byla z řas :-D Ale s hmyzem zase dál ode mě :-X
Konečně dorazila i enke, toulala se chudák po osadě a nevěděla kudy kam, ale našli jsme se :-) Koukám pořád tak na Nairu, říkám si, to je sakra podoba! A tak jsem byla pro smích, že jsem nevěděla, že jsou to vážně sestry :-D Ale to bylo ještě fajn, Martinka to zjistila až druhý den :-)
Pak se šlo na dřevo na táboráček plánovaný na další den a taky na zahřátí pro tento 0:-) Ale o tom ne všichni věděli, i když se to pak samozřejmě provalilo :-D V místním pidilesíku přišel vhod každý klacek. A ne jen na pálení :-D
Kiny, v marné snaze unavit nás, nás ještě protáhla po celé osadě a nakonec jsme skončili s poikami nad chatou.. Točil skutečně každý, tedy až na mistra fotografa, ne a ne ji nakazit :-/ I Jean točil, to bylo dokonalé :-D A samozřejmě jsme zase nalovili pár nových taškářů :-)
A drbalo se a drbalo a to jak nahoře nad chatou, tak dole na verandě, kde jsme se pustili do žížalek s čokoládou a míchali jedno s druhým :-)
A tak se pomalu setmělo, jeden by nevěřil, jak rychle ten večer utekl. Všichni jsme se sešli na verandě, vyprávěli jsme si strašidelné příběhy, já vzpomínala, jak jen to šlo na Foglarovy zážitky ze Simbova vyprávění, taky nás pak celý víkend provázelo rozsvěcování čaje :-D A hráli jsme i jiné, nekonečnou pohádku, škoda jen, že se nepořídil záznam.. To v jednom lese v nějaké šílené chaloupce, s vlky, rysem a bůh ví čím vším ještě :-D žili chlapeček s holčičkou.. A chtěli si snad někoho uvařit a pak tam byl skřítek a plno emoblech a taky metalových blech, dokonce i nadblech :-D No byl z toho pěkný krvák a nakonec stejně přišel Fred a všechno to zakázal :-D Taky jsme hráli na asociace, bylo zajímavé navést druhé na určité slovo a přesto se držet svého vlastního myšlenkového chodu, těžko to popsat, ale šlo to :-)
Asi bych měla zmínit, že jsem dostala ocenění vlčí smečky za její bránění na Petříně, boj mezi mnou a Abramis se uskutečnil o dva týdny dřív a je skutečně na co vzpomínat :-)
Nad lesem stoupala k nebi planeta, která byla taky námětem do diskuze, zářila tak jasně, vůbec, z terasy byl naprosto úžasný výhled na noční oblohu, daly se zahlédnout i mlhoviny.. Když se první ospalci rozhodli jít spát, propustili mě až po tom, co jsem povinně musela zhlédnout jejich žížalomexickou vlnu :-D, vytáhla jsem ven karimatku a dlouho jsem ležela a jen koukala unešená tou krásou.. A padaly i hvězdy :-* Bylo zkrátka nádherně. Ještě dlouho mi trvalo, než jsem dokázala opustit tohle místečko a vypravila jsem se za ostatními na verandu, kterou jsme na noc na všechny pády zavřeli.. V krbu vesele praskal oheň, vytáhly se klobásky naložené v pivu a začalo se opékat, což ovšem na terasu vytáhlo zpátky vnitřní obyvatele, kteří nám zabrali místa pro spaní.. Jo, v tu dobu jsme ještě netušili, v kolik že se půjde spát :-D Ani nevím, noc nám utekla taky velice rychle, klobásky byly vynikající, zpívalo se, pilo se :-X Za každou nepodařenou písničku kolečko, taktéž za tu vydařenou :-D Ale že nám to šlo :-) A Zlatý Jelzin, následně meruňková vodka, a vodka s vodou se šťávou, možná štěstí, že enke skopla a rozbila tu mou, no a pak ještě pivo :-X Z kterého už jsem taky tak tu půlku nenápadně cestou trousila :-X No ono toho vážně zas tak moc nebylo :-D Když se kolečkovalo :-) Nejvtipnější z nás byla enke, nám ostatním se pouze motal jazyk, ale v kombinaci s euforickou srazovou náladou by nám asi nikdo nevěřil, že jsme byly docela střízlivé 0:-) docela.. :-D Za svítání na střechu, ani té enke se mi to nepodařilo vymluvit, ale tak, stačí málo a hned je oheň na střeše, že? :-D Ale bylo krásně :-* Vím, že se opakuji, ale celý tento víkend byl prostě kouzelný, stejně jako to svítání..
Svítání noci, křídla palem dál větrem mávaj, rozpouští se tma vyšších mocí, netopýří spí, hadi vstávaj (tak tohle mi znělo celý víkend v hlavě, tak to dopadá, když chvíli před srazem poslouchám výběrovku Lucie 0:-) )
A tak nakonec jsme tedy zalehly.. Bylo půl sedmé ráno, tuším a vstávat se mělo v kolik? V 7.20? :-D Ach ano, byli jsme tak naivní :-D
A ještě malé perly dne, nebo spíš noci či rána :-)
Kiny: "Koukej na to, já mám normálně spálený rameno! Kterej blbec pořád přikládá?" *vezme polínko a hodí tam další*
Za chatou, Ave a Kiny.. Hele, ale nemáme se vůbec před kým ztrapnit, tak ztrapníme se před sebou? Jo, ztrapníme! Cvak, cvak :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wyrda Wyrda | Web | 27. července 2008 v 22:43 | Reagovat

Chichi, koukám, že se vám první den opravdu vyvedl.

2 Luti Luti | Web | 8. září 2008 v 23:29 | Reagovat

Jo to bylo podareny:D Moc se mi tam libilo...!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama