Snové ráno

2. července 2008 v 21:35 | Dreezy |  Trocha ze mě samé
Měl to být den plný vyřizování. Potřebovala si dojít na pojišťovnu, k notáři a bůhví kam ještě.. Jasně, takže budík v osm? To by mělo být tak ideální..
Jemná klaviatura z Amélie prořízla ticho rána přesně v 5:47.. No to snad není možný, že já to včera zapomněla zrušit.. Neochotně vylezla z postele a se zavřenýma očima došla vykonat obvyklé ranní záležitosti. V koupelně narazila na mamku, která se chystala do práce.. "Jo jo.." odpověděla na položenou otázku, i když vlastně vůbec netušila na jakou :-X Kdopak takhle po ránu taky vnímá?
Doplazila se zpět do postele a tam sebou úlevně plácla, zdál se jí předtím tak krásný sen, tak zkusí navázat.. V mžiku se opět ponořila do kouzelného spánku a ano, dokonce se jí zdálo o něčem podobném, hlavně, že tam byl on.. Takové sny prostě milovala..
Opět ta hudba, osm hodin, ale tak teď už by vážně měla vstávat.. Ale tak, co to dělá? Vypíná budíček a se spokojeným úsměvem se otočí na druhou stranu, kde se opět vnoří do říše snů. Však znáte to heslo, co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří.. No dobrá, v tomhle případě tedy na zítřek, ale ono to vážně až zas tak nespěchá..
Deset hodin, probudila se, tentokrát sama.. Ha, včera mi nejel blog, tak mrknu, jestli už dneska budu moct něco vložit.. Líně si vytáhne notebook na postel, otevře jej, aby v zápětí zjistila, než všechno najelo, že se jí opět zdál tak krásný sen, snaží se ho zachytit, zavře oči.. Probere se, notebook stále vedle ní, ale grrr a položí jej zpátky na zem.. Tak kde jsem to skončila?
Když se už konečně definitivně probere, je skoro čas oběda.. Sice je celé dopoledne pryč, kolik toho jen mohla stihnout, ale jí to vůbec nevadí.. Sny, ach, ty sladké podivné sny..
Jen při pomyšlení na zítřejší den, a že se jí toho nastřádalo, se trochu zastydí. Hlavně, aby se mi nezdály znovu takové sny, nebo alespoň ne před probuzením, jinak zase nic neudělám.. I když.. Pro tohle potěšení kus rána ráda obětuju O:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Triss Triss | Web | 2. července 2008 v 22:04 | Reagovat

Snílku bláznivý....ty jsi nenapravitelná :-)

2 Wyrda Wyrda | Web | 3. července 2008 v 20:45 | Reagovat

Nenapravitelný blázen... do snů :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama