Ohnivácký deník

2. července 2008 v 20:29 | Dreezy |  Trocha ze mě samé
Tentokrát s menším zpožděním, ale blog mě už od včerejška nějak zlobil..
Den plný maličkostí, vlastně nic nezvládla, ale na druhou stranu toho bylo tolik. Úřad, pošta, letáky, návštěva psího salonu, opět letáky, hurá na poštu a ani se nenadála a byl večer. Byl první večer, nee, takhle to přeci nebylo.. Ale co, Máj už máme za sebou, teď to chce něco na jinou notu.
Tak co teď? Leží na posteli a přemýšlí.. Hůl, ano, ta už by chtěla konečně dodělat.. Zápisky? Ani ne, na to není ta správná nálada. Tak třeba nějakou básničku, taky ne, na to zase není ten správný klid, i když toho má zase tolik v hlavě.. No snad zítra.. Napsat dopisy? Jo, to by taky měla.. Taky by ještě mohla jít ven zatočit si s poikami. Číst Draculu? Vždyť už mi chybí jen kousínek. Ale ne.. A-a-aaano, no už vím. Kvízy, je přeci začátek měsíce a zkazit zemáčkům hattrick, heh, jo, hurá na kvízy :-D
No tak to se povedlo, náhodné kvízy, to je prostě masakr, třeba hned ten první, Harry Potter ve finštině! No to snad nemyslí vážně? Je fakt, že jsem se finsky kdysi učila, prostě mě Finsko celkově uchvátilo, od šikovných florbalistů po ten kraj, a vlastně stále se tam toužím velmi podívat, ale taky jsem skončila vždycky u barev, což znamená nějaká ta třetí kapitola.. Pamatuji si tak Puhun vähan suomea, pak nějaké to moi, Aurinko, Mali a tak dál, ale co je mi to teď platné? No tak nic, jdeme na tip, ha, tak 40%? No to není tak špatné.. Další a další kvízy, nevím, neznám, ha, kde mám slovník? Neznám, konečně, a nejlepší kamarád Harryho Pottera je.. Necháte se podat, co? :-P Zatracený systém kvízů, tak ještě jeden a pro dnešek fakt končím.. A heleme se, Ohnivácký deník, no není možná :-D Tak první otázka je jasná, kdo nakopl kupida na Valentýn? 0:-) No jen zkuste hádat :-D Dala jsem své postavě vážně osobitost, ne že bych ten svátek musela, ale to jak ho nesnáším, to jsem sakra připepřila, no jo, když Shadow mě tak krásně nakopla, takový záblesk inspirace.. Ale dál? Kdo utíkal ze Strašidelného lesa.. No jo, když my tam byli tolikrát.. Nevíš? Tak šup na samožer..
A páni, tak tady jsem se dneska sakra sekla. A vyloženě brečím smíchy, ne, tohle se vážně nedá, já a hrát šachy? Shadow, ty tvé zápisky, z toho by jeden pad :-D Aver se pravděpodobně snažila pohledem donutit oheň téct... A vůbec, věčně na někoho házím výhrůžné pohledy, hypnotizuji plameny, no schytla jsem tedy pěknou roli :-D Nebo tohle:
"Třeba to maj v rodině"
"Co dlouhověkost?"
"Ne, to věčný pruzení!"
Jo a to víte, co jsou to klídky? :-P No prostě budou dělat, že jsou v klidu, ale budou hlídkovat :-D
Ne, já vážně nemůžu, au, moje břicho, těch hlášek, no toho je. Ach, ten náš krásný Ohnivácký deník, k jakým dílům jsme se to až dostali, teď zkrátka neodolám a musím si to přečíst celé znova, osvěžit si paměť a pak? Hurá, pokračujem ve sjíždění Modré řeky :-D Jen je zvláštní, kolik z nás už se z Pentu vypařilo, jména, která už dnes na pozemcích nezahlédneme a je to škoda.. No a já? Já jdu pokračovat :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Triss Triss | Web | 2. července 2008 v 22:02 | Reagovat

Bezchyby..je mi moc líto, že jsem Shad nestačila poznat...

2 Wyrda Wyrda | Web | 3. července 2008 v 20:44 | Reagovat

Ach Shad, ta uměla vždycky splodit dokonalou hlášku...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama