A paní? Vy nošíte dopišííí?

29. července 2008 v 19:38 | Dreezy |  Trocha ze mě samé
Ráno a poledne bylo ve znamení pracovním. Na to málo spánku jsem se celkem donutila vstát, vyřídit nějaké ty maličkosti a šup do sklepa, natřídit letáky a roznášet.. Nevím, co mě to popadlo, roznášet přes ten největší hic, ale asi jsem to chtěla mít konečně za sebou. Vždycky jen odkládám, jak se mi do toho nechce..
U prvního věžáku si mě hned odchytla malá zvídavá holčička.. "A paní? Vy jšte pošťačka? A čo to rožnášíte? A nám taky? A proč ne? A proč?" No pak taky polovinu věcí, kterým jsem za mák nerozuměla, ale odkývala, případně vyvrátila jsem jí to ke spokojenosti.. To žvatlání je někdy vážně jak cizí řeč :D
A pro změnu u důchoďáku.. "Už nám zase rozdáváte ty pětistovky?" Ale jim aspoň povětšinou rozumím.. A někdy si člověk i pokecá, i když třeba jen o tom počasí..
Jo, na takovém malém okruhu a kolik člověk potká různých lidí.. Stejně mě dnes nejvíc dostala černobílá mazlivá čičina, která si mě hned získala. Nejdřív vykoukla z pod auta a šup, už jsem byla její, celou mě obkroužila, označila si mě, můj vozík taky..
No jo, mrška vypočítavá, beztak měla jen hlad :D A navíc, když tak na ni koukám, když odcházím.. AU! Ne že si opět nakopnu palec? A to pro změnu druhý.. Tím prvním se mi nedávno vlastní šikovností podařilo "olíznout" kovovou tyčku :D Jauky..
A šup domů, nakrmit psíka a rychle za kámoškou.. Tedy, že jsem se tak dlouho nevykecávala.. Ale tak, ono se ta přemíra štěstí musí taky někde ventilovat :D Achjo.. Jen škoda, že se tak míjíme, jednou jsem pryč já a jednou zase ona.. Potvůrka moje.
A teď, šup na restíky a snad taky i na kvízy.. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aredhel Aredhel | Web | 29. července 2008 v 19:46 | Reagovat

Páni to je hustýxDa hezká číča:P

2 Wyrda Wyrda | Web | 29. července 2008 v 21:56 | Reagovat

Čičí.... ;-)

Jinak já bych tu malou holčičku zaškrtila :-D ale vlastně ne... přeci jsem dělala instruktorku nejmenším holčičkám, takžé mé nervy už musí být ocelové :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama