Akce mravenec a tak dál..

30. června 2008 v 1:16 | Dreezy |  Trocha ze mě samé
Tak, další den a znova ta nálada psát, psát nesmysly, však mě znáte, to by mi šlo O:-) Je to zmatené, ale mně se to tak píše dobře, snad jen pro přebíhání u osob, pomůcka kurzívou, je to tak lepší? :-D Tak příjemné počtení :-) Ave
Další noc. A další den, který skončil.
Sakra, mám v posteli mravence :-D On mi leze po monitoru :-D Vtipné :-D Tak to teď bude zas akce. Vezme tu malou potvoru a nechá si ji pobíhat po rukou, ale kam s ní teď? Hmyz sice nesnáší, přesněji řečeno z něj má panickou hrůzu, ale nějaký mravenec, pokud to není nějaká malá červená bestie, která ji minule kousla do kotníku a zasloužila by svoje, ji zas nevadí. Tak proč jej zabíjet.. No jo, ale kam teď s ním? V každém okně je mříž proti hmyzu, v obýváku spí taťka a kdyby tedy chtěla na balkon.. No, budit ho nechce, ona má tuhle noční dobu ráda, ale ostatní by jí za vzbuzení asi nepoděkovali.. Tak do toho, rožla světlo, hmm, kam tedy s ním? Když ho dá zatím do krabičky od zápalek, to je jakoby jej rovnou rozmáčkla, beztak by na něj do rána zapomněla.. Ano, zbývá jediná možnost, přejde k oknu a opatrně oddělá zástrčky sítě, sakra, proč je ta poslední tak vysoko? No nezbývá nic jiného, než si přitáhnout židli a.. Ehm, snad se nikdo nedívá? Svítí se a já tu lezu do okna ve spodním prádle :-D :-X No jo, kdo by byl v tuhle dobu vzhůru.. Konečně může otevřít i druhou polovinu, vystrčí ruku z okna, zatřepe jí.. Kde je ta malá osminohá potvora? Osminohá, šestinohá? :-D No to je fuk, ale při vzpomínce na osminohou Wydru se musí chtě nechtě zasmát :-D Ha, tu je, přímo v mezírce mezi venkovním a vnitřním prostorem. Snaží se mravence znovu nabrat, při čemž ho málem rozmáčkne.. Marná práce, no to jsem mohla udělat rovnou :-D Nakonec se jí to povede. Tak znovu ruku ven, zatřepat.. No, no pusť se, ty potvoro :-D Ha a teď rychle zavřít, na skok do okna, ne, všude je tma, aspoň se to zdá, zavřít a hups zpátky na postel, kde má otevřený notebook a píše záznam, který původně nezamýšlela :-D A chudák Wyrda na druhé straně se strachuje, zda mravenečkovi náhodou neutrhla nožičky a ručičky :-D No tedy, Wyrdi, co si to o mě jen myslíš :-D
Ha, kam jsem se to ale dostala? Nečekaný příběh malého poutníka :-D A kdo ví, jak ten skončí.. Sešplhá pět pater, nebo jednodušeji seskočí, aby byl dole zašlápnut :-X Jen ať si užije dnešní nádherné noci. Nádherné, opravdu.
Noc, nejkrásnější část dne, docela paradox, nemyslíte? Teď mě tak napadá, nechtěla já jsem na tohle téma sepsat báseň? No snad zítra.. Každopádně už bych se měla zmátožit, konečně po práci, mám volno, ale stále jsem tak vyčerpaná, to je horší než jarní únava :-D Vstávám kolem poledne O:-) Ano, vím, chodím spát krapet pozdějc, ale to už je u mě normální :-D A pak den proběhne v příjemném oparu snění, čtení, opět spánku O:-) Ach, ty krásné sny, ty jsou prostě odpoledne nejlepší, no fakt :-D Projít se s pejskem po lese..
Ani sama neví, co jí to popadlo. Vzala do ruky blízký klacek a postavila se do šermířského postoje, nebo alespoň do pózy, o níž předpokládala, že to šermířský postoj je :-D Začala švihat sem a tam, výpad a krytí, smála se, smála se při pomyšlení, jaké to bude na táboře.. Páni, budu v aréně:-D Uchechtla se.. No to bude, kdo ví, třeba v sobě objevím netušený talent, prásk přes kmen blízkého stromu, nebo to dopadne jako vždy, bude mě to děsně moc bavit, ale zaboha mi to nepůjde, znovu uděřila do kmenu, tentokrát tak prudce, až špička nebohého prutu odlétla, na poslední chvíli uhla úlomku, který se nezaměnitelně blížil jejím směrem..
Ano, to byla zajímavá procházka, uchechtne se.. Večerní venčení jí pak nalákalo opět ven.. Půjde si zatočit s poikami, už dlouho netrénovala a chce se to trochu domlátit a přijít na nové myšlenky.. Nakonec ovšem zůstává doma, dávají fajný filmík a dlouho nic neviděla.. Stejně z něj nakonec nic nemá, QIP, to je závislost, no vážně :-D Po nezdařilém pokusu o tetování a po konci filmu, se nakonec vykrádá tiše do tmy ven.. Na dvorku ještě někdo straší, tak zaleze za roh, skoro až k lesu, aby jí nikdo neviděl a začíná točit.. Au, bum, au, sakra, jak jen na to? Však já na to přijdu.. Au.. Ale vypadá to, že dnes už ne.. Obloha je dnes vážně nádherná.. I tady, kousek od osvětlení jsou jasně vidět hvězdy.. Mrkne na mobil, půl dvanácté.. Neodolá a lehne si na zem.. Tohle je prostě kouzelné.. Síla okamžiku, hvězdy, vánek.. Ááá, támhle jedna spadla.. Přání k dobru.. Usměje se při vzpomínce.. No asi jsem si tu neměla lehat, jak jen se teď donutit vsát..
Sakrááá :-D Ale kde mám mobil? Začne pobíhat po bytě, v koupelně málem vyjekne, když si všimne lesklé ryběnky pobíhající po zemi.. Tentokrát s ní soucit nemá, vezme kosmetický tampon a záležitost je vyřešena.. No když už je tam, třeba si taky vyčistit zuby a tak.. Ještě jednou oběhne byt, aby nakonec zjistila, že si mobil nechala na parapetu při akci mravenec..
Kde jsem to jen.. Ano, donutit se vstát.. Nejraději bych tam zůstala ležet, noc je teplá, ale našim by se to asi nelíbilo a vůbec, dvorek není zrovna ideální místo :-D Ach, jak já se těším na to, až zas bude ta příležitost, minulý víkend byl tak krásný :-* A ten další, vlčí srazík, už se moc těší, bude určitě taky :-) Už aby to bylo..
Tak a teď, že by šla konečně spát? A zítra prostě vstane! Musí :-D Čeká ji práce, zase ty letáky, dělá je už šest dlouhých let a nikdy se jí do toho nechce a vždycky se nakonec přemůže.. A taky by zítra neškodila nějaká ta psychická příprava :-D Blem, sakra v úterý na pracák a další vyřizování.. Jak mě se nechcéééé :-D Ale teď, ještě si něco přečíst a spát..
Dobrou noc, můj průvodče nocí, jak moc mi jen chybíš..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wyrda Wyrda | Web | 30. června 2008 v 1:21 | Reagovat

Teda Zázraku :-D

Ale akce mravenec mě dostala...

Jen jestli nás tu nebalamutíš ;)

2 Triss Triss | Web | 30. června 2008 v 21:19 | Reagovat

Ty jsi vážně trdlo největší Ave :-D Ale povedené, nasmála jsem se dost...mravenec..:-P teda chudák malý :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama